IMPREZY

 

 Nie odbędą się "Śpiewy w Kręgu" w najbliższy czwartek (31.10. 2019 r.)

Plan na październik 2019 r. Klub Seniora „Młodzi Duchem”:

- 30.10.2019 r. godz.16.00 do 18.00 - Gobeliny z Marią Maczkowską. Wstęp wolny. Seniorzy wraz z artystką Marią Maczkowską, stworzą z wełny wspólne dzieło w postaci wielkiego gobelinu – karkonoskiego „Ducha Gór”. Malarka Pani Maria jest również członkinią Klubu Seniora „Młodzi Duchem”.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z wiceprzewodniczącym Miejskiej Rady Seniorów Bartoszem Lipińskim, który przedstawi  propozycje działań na rzecz poprawy jakości życia osób starszych i niepełnosprawnych w Jeleniej Górze oraz zbierze propozycje w tym temacie od seniorów z Klubu „Młodzi Duchem”. Będzie możliwe przedstawienie własnych pomysłów np. na organizację różnorodnych przedsięwzięć dla seniorów oraz zadawania pytań o plany Miejskiej Rady Seniorów.

Spotkanie odbędzie się przy okazji Warsztatów z Marią Maczkowską z tworzenia wspólnego gobelinu w postaci Ducha Gór z wełny 30.10.2019r. w Przystani Twórczej. Warsztaty rozpoczną się o godz. 16.00. Spotkanie z Bartoszem Lipińskim (w trakcie trwania warsztatów) zaplanowano na godz. 17.00.