IMPREZY

 

 

W dniu 11 lutego nie odbędą się warsztaty Tańców w Kręgu z powodu prowadzenia przez Przystań Twórczą Warsztatów Zimowych podczas pierwszego tygodnia ferii zimowych.

W dniach 13 i 20 lutego nie odbędą się Śpiewy w Kręgu.

 

Plan na styczeń 2020 Klubu Seniora „Młodzi Duchem”:

- 22.01.2020 r. o godz. 16.00 - Nauka Samoobrony. Wstęp wolny. Siedziba Przystani Twórczej. Serdecznie zapraszamy na Zajęcia z Samoobrony, które poprowadzi Beata Sasulska-Baran z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Będzie to okazja do poznania podstawowych chwytów i uników, jakie można zastosować w niebezpiecznych sytuacjach. Będzie to pierwsze spotkanie z cyklu: kolejne zaplanowane są na 26 lutego i 25 marca również od godz. 16.00.

- 29.01.2020 r. godz. 16.00 - Spotkanie z Rzecznikiem Praw Konsumenta. Wstęp wolny. Siedziba Przystani Twórczej. Dominika Jagielska, Miejski Rzecznik Konsumentów opowie o „Zagrożeniach w obrocie konsumenckim” oraz o podstawowych zasadach reklamacji towarów. Będzie to okazja do zadawania pytań i poznanie możliwości kontaktu z Rzecznikiem Praw Konsumenta, który działa w Urzędzie Miasta Jelenia Góra.

- 23, 30.01.2020 r. godz. 10.30 – 12.00 - „Śpiewy w Kręgu”. Wstęp wolny. Siedziba Przystani Twórczej. Seniorzy z Klubu Seniora „Młodzi Duchem” wspólnie śpiewają polskie pieśni patriotyczne oraz ludowe. Uczestnicy spotkania sami wybierają repertuar. To fantastyczny sposób na ćwiczenia oddechowe i dykcję. Dołączyć może każdy, kto lubi śpiewać w przyjaznym gronie, wystarczy przyjść.  

 

 Plan na luty 2020 r. Klubu Seniora „Młodzi Duchem”:

05.02.2020 r., o godz. 16.00 - Gobeliny z Marią Maczkowską. Wstęp wolny. Siedziba Przystani Twórczej. Seniorzy wraz z artystką Marią Maczkowską, będą kończyć wspólne dzieło z wełny w postaci wielkiego gobelinu – karkonoskiego „Ducha Gór - Liczyrzepy”. Malarka Pani Maria jest również członkinią Klubu Seniora „Młodzi Duchem”.

- 26.02.2020 r. o godz. 16.00 - Nauka Samoobrony cz. 2. Wstęp wolny. Siedziba Przystani Twórczej. Serdecznie zapraszamy na Zajęcia z Samoobrony, które poprowadzi Beata Sasulska-Baran z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Będzie to okazja do poznania podstawowych chwytów i uników, jakie można zastosować w niebezpiecznych sytuacjach. Będzie to drugie spotkanie z cyklu: kolejne zaplanowane jest na 25 marca również od godz. 16.00.

- 6 i 27.02.2020 godz. 10.30 - „Śpiewy w Kręgu”. Wstęp wolny. Siedziba Przystani Twórczej. Seniorzy z Klubu Seniora „Młodzi Duchem” wspólnie śpiewają polskie pieśni patriotyczne oraz ludowe. Uczestnicy spotkania sami wybierają repertuar. To fantastyczny sposób na ćwiczenia oddechowe i dykcję. Dołączyć może każdy, kto lubi śpiewać w przyjaznym gronie, wystarczy przyjść.  

Dla chętnych: 15.02.2020 r. o godz. 11.00 – 14.00 - Walentynkowa Sesja Zdjęciowa „Fluo  Story”. Wstęp wolny. Siedziba Przystani Twórczej. Przystań Twórcza zaprasza na Walentynkową Sesję Zdjęciową FLUO STORY, podczas której każdy z uczestników będzie mógł stanąć przed obiektywem zawodowego fotografa Marcina Kaźmieruka i dać się sfotografować. Myślą przewodnią jest podróż w przyszłość, zabawa kolorem i światłem, jaką dają farby fluorescencyjne. Osoby posiadające drobiazgi, elementy garderoby, rekwizyty o właściwościach „fluo” powinny koniecznie zabrać je ze sobą. Gwarantujemy świetną zabawę i pełen profesjonalizm. Z wykonanych zdjęć powstanie wystawa fotograficzna w Galerii Przystaniowe Inspiracje.