Bajkowe Soboty Kreatywnej Rodzinki to cykliczne spotkania organizowane w naszej Przystani Twórczej. Zazwyczaj raz w miesiącu spotykamy się z Wami na warsztatach z innym tematem przewodnim. Choć spotkania są niepowtarzalne i za każdym razem robimy coś innego, to łączy je jednak jedno. A w sumie wiele rzeczy! Wszystkie są niezwykle kreatywne, ciekawe, cieszą się dużym zainteresowaniem i gwarantują niemałą dawkę energii zarówno Wam jak i nam!

Wiecie jaki jest cel tych sobotnich zajęć? Zaproszenie Was do współtworzenia naszego wspólnego domu kultury, w którym każdy będzie czuł się jak w u siebie w domu, gdzie każdy – duży i mały znajdzie coś dla siebie, domu, do którego wstępu nie będzie miała tylko nuda!

Chyba nie sposób wymienić wszystkich ciekawostek w jakich mogliśmy już uczestniczyć. Były zajęcia jogi, puszczanie ogromnych baniek mydlanych, budowanie igloo, andrzejkowe wróżenie czy przygotowywanie ozdób wielkanocnych i bożonarodzeniowych. Jednym słowem – mało tego nie było, a będzie jeszcze więcej!

Warsztaty plastyczne to tylko wycinek atrakcji, jakie możecie znaleźć na Bajkowych Sobotach. W siedzibie Przystani, ale też w Parku Norweskim porywamy do niezwykłego świata animacji, przedstawień i … zobaczcie sami!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku i bycia z nami na kolejnym spotkaniu :)

 

 

 

 

Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Jeleniej Góry na 2016 rok pn. " Przystań Wielu Pokoleń - Stwórzmy Miejsce Naszych Spotkań"