14 marca 2015 r.

Bajkowa Sobota Kreatywnej Rodzinki

w Przystani Twórczej


Zapraszamy wszystkich aktywnych rodziców/opiekunów wraz z dziećmi na warsztaty poświęcone tematyce Świąt Wielkanocnych. Przygotowaliśmy dla Was ciekawe zajęcia,
podczas których będzie można wykonać miedzy innymi świąteczne ozdoby z masy solnej, z papieru, itp.

Dodatkowo od godziny 13.00 dzieci będą miały okazję poćwiczyć na warsztatach jogi

które poprowadzi Pani Małgorzata Śmiechowska-Nawrot. Proponujemy zabawę z jogą jako ćwiczenia relaksacyjne i energetyzujące sprzyjające harmonijnemu rozwojowi dziecka. Ćwiczenia te systematycznie stosowane pomogą przezwyciężyć rozmaite trudności dziecka, poprzez ruch osiąga ono poczucie spokoju oraz uwalnia zgromadzone napięcia. Dzieci stają się bardziej obudzone i uważne, osiągają lepszą koncentracje, jednocześnie dzięki zwiększeniu siły małych i dużych grup mięśni poprawia się ich równowaga, zwinność oraz wzrost sprawności fizycznej.

Zajęcia poprowadzi dyplomowana nauczycielka Jogi, praktykująca od 2005 roku. Jej pasja do Jogi i wschodniej kultury zainspirowała ją do wzięcia udziału w kursie w Integral Joga - Instytucie w Nowym Jorku, gdzie pod okiem doświadczonych trenerów stała się nauczycielem Hatha Yogi według nauk Sri Swami Satchidanandy.
Dodatkowo brała udział w podyplomowym kursie Jogi dla dzieci z elementami kinezjologii edukacyjnej w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu pod okiem dr. Renaty Ślebody.

Zajęcia z Jogi odbędą się w dwóch grupach wiekowych

  • godz. 13.00 do 13.45 – dzieci w wieku 2,5 – 5 lat
  • godz. 14.00 do 14.45 – dzieci od 6 roku

Na zajęcia prosimy przygotować:

  • grupa młodsza: luźny strój „sportowy”, skarpetki (zajęcia na bosaka lub skarpetki antypoślizgowe)
  • grupa starsza: luźny strój „sportowy”, skarpetki antypoślizgowe lub na bosaka oraz matę do ćwiczenia Jogi (lub karimata turystyczna)

Gwarantujemy przyjazną atmosferę i moc atrakcji
 
Informujemy jednocześnie, że liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona w związku z czym prosimy o wcześniejsze  zapisy w siedzibie lub telefonicznie 75-712-28-92
 

Wstęp bezpłatny.

Czekamy na Was !