Warsztaty MINI

Warsztaty MINI to cykl kreatywnych spotkań dla całych rodzin. Począwszy od maja aż do listopada spotykaliśmy się na zajęciach prowadzonych przez istnych specjalistów w swoich dziedzinach. Jedyne, czego wtenczas brakowało to nuda i monotonia, bowiem każde spotkanie miało inny motyw przewodni.

Maj upłynął pod znakiem odkrywania sekretów przyrody w mikroskopijnej skali. Czerwiec pozwolił na pozbycie się nadmiaru energii i przy dźwiękach samodzielnie komponowanej muzyki i i profesjonalnych instruktorów nasi uczestnicy mogli przenieść się do świata tańca. Po wakacyjnej przerwie przyszedł wrzesień a wraz z nim odprężające zajęcia jogi i artystycznych zajęć z balonami. Październik to radosny powrót do aktywnej jogi i zabaw z instrumentami i sztuką. Kończący cykl spotkań listopad osłodziły co nieco ostatnie warsztaty, na których można było wyprodukować i zjeść :) zdrowe słodycze.

Warsztaty mogliśmy zorganizować dzięki funduszom pozyskanym z Budżetu Obywatelskiego Miasta Jeleniej Góry na 2016 rok. Zadanie pn: "Przystań Wielu Pokoleń - Stwórzmy Miejsce Naszych Spotkań" 

Jeśli jesteście ciekawi, co dokładnie działo się na poszczególnych spotkaniach już teraz zajrzyjcie do kolejnych zakładek. Czeka tam na Was także niemała ilość zdjęć!