IMPREZY

NEWSLETTER

 

 

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 do udziału w konkursie plastycznym oraz filmowym „Ulubiony taniec mojej babci (mojego dziadka). Na laureatów czekają wspaniałe nagrody m.in. vouchery na obiad do Restauracji Casa Blanca i Grande Roma w Cieplicach dla wnuczka i babci, wejściówki do Kina Helios na Filmowe Poranki, karnety na basen dla dziecka z osobą dorosłą do Hotelu Cieplice oraz niespodzianki od firmy ZORKA.

Konkurs plastyczny: porozmawiaj z babcią lub dziadkiem i zaprezentuj własną wizję ich ulubionego tańca. Prosimy o wykonanie pracy w formacie A3, natomiast forma plastyczna jest dowolna: możesz namalować farbami, narysować kredkami, wykleić, zrobić kolaż lub wymyślić własny, niepowtarzalny sposób przekazania tematu na papierze.

Konkurs filmowy: nagraj krótki film-rozmowę  (do 2 minut) z babcią i dziadkiem na temat ich ulubionych tańców np. z młodości lub współczesnych. Możesz nakręcić film telefonem komórkowym, aparatem, kamerą itp. (najlepiej w formacie avi, mp4, wmv, mpeg lub dvd).

Termin nadsyłania prac: do 25 października do godz. 15.00 w siedzibie Przystani Twórczej – Cieplickiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze, ul. Cieplicka 74, 58-560 (budynek Szkoły Podstawowej nr 6). 

Kartę zgłoszeniową, regulamin konkursu i oświadczenia można otrzymać w siedzibie
Przystani Twórczej – Cieplickiego Centrum Kultury. Więcej informacji pod nr tel. 75-71-22-892.

 

 

 

 

 

 

Sponsorzy