Laureaci

V Festiwalu Młodych Talentów

Cieplickiego Kutra Artystycznego 

Dla nas wszyscy są zwycięzcami, natomiast niestety formalności musi stać się zadość.
Oto wyniki burzliwych obrad Jury:

 I miejsce ex aequo

Justyna Medeksza oraz Kamil Wilk

II miejsce ex aequo

Paulina Bocian oraz Martyna Gasiulewicz

III miejsce ex aequo

Oliwia Gasiulewicz oraz Marcelina Bienkiewicz

wyróżnienie

Zespół Soap, Natalia Lis oraz Ewa Bondarowicz

Gratulujemy zwycięzcom!

 

Festiwal Młodych Talentów – Cieplicki Kuter Artystyczny ma już 5 lat. 
 


Kochani Młodzi Artyści, gorąco zachęcamy do udziału w naszym FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW!Wasze Zgłoszenia przyjmujemy do 2 kwietnia do godz. 15.00 (włącznie).

Jeśli ktoś prześle zgłoszenie pocztą elektroniczną  – pamiętajcie, żeby donieść później wydrukowany oryginał Zgłoszenia z odręcznym podpisem (Waszym albo Waszego Rodzica lub Opiekuna).
Nie zapomnijcie, aby na karcie zgłoszeniowej, umieścić autorów muzyki i tekstu utworów, które wykonujecie.

Jeśli jakiegoś Zgłoszenia nie będziemy pewni (nie znamy WAS i nigdy Was nie słyszeliśmy) – zadzwonimy do WAS z zaproszeniem na wstępne spotkanie. Takie spotkanie „wyjaśniające”  zorganizujemy  w czwartek 9 lub piątek 10 kwietnia. Dlatego prosimy – odbierajcie telefony i zaglądajcie do swoich skrzynek mailowych.

WAŻNA INFORMACJA DLA ZESPOŁÓW
- zostaniecie przesłuchani dopiero 19 kwietnia, ale wcześniej musimy spotkać się z Waszym wokalistą, dlatego przy zgłoszeniu prosimy o kontakt do niego (najlepiej nr telefonu).

Oficjalne Przesłuchania Wstępne

odbędą się w sobotę 11 kwietnia od godz. 14.00
Prosimy, przygotujcie najpiękniej na świecie - 2 utwory.
Uwaga - 11 kwietnia zaśpiewacie tylko 1 utwór (drugi wykonacie tylko na życzenie jury) wybierzcie taki, w którym czujecie się najlepiej i który najbardziej oddaje Wasz charakter.

Sobotnie przesłuchania (11 kwietnia) są nie tylko eliminacjami do Koncertu Finałowego, ale także eliminacjami do Warsztatów, które poprowadzą doskonale Wam znani Jacek i Szczepan. Z Jackiem i Szczepanem widzicie się później od piątku do niedzieli (17 kwietnia – 19 kwietnia). Doszlifujecie z nimi utwory na Koncert Finałowy i jak zawsze spędzicie najbardziej niezapomniane pod słońcem chwile  Wiem Co mówię, zresztą wiecie, że obaj są THE BEST. Już dzisiaj zarezerwujcie czas na ciężką pracę między 17 – 19 kwietnia. Pamiętajcie – na WARSZTATACH jest absolutny zakaz MARUDZENIA

Koncert Finałowy

odbędzie się w gościnnych progach MDK MUFLON w niedzielę 19 kwietnia ok. godz. 18.00 (piszę około bo godzina może jeszcze ulec zmianie).
Już dziś zaproście na niego wszystkich swoich znajomych. Będzie Cudnie >.<

My sami nie możemy się już doczekać spotkania z WAMI i oczywiście z Jackiem i Szczepanem.

W Jury zasiadają:
Aleksandra Jarocińska
Honorata Capote-Magdeczko
Jacek Szreniawa
Łukasz "Szczepan" Szczepanik

Czekamy na WASZE zgłoszenia!


P.S.
Osoby pełnoletnie – same podpisują się pod formularzem zgłoszenia i zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Natomiast jeśli ktoś nie ma ukończonych 18 lat – autograf składa jego Rodzic lub Opiekun Prawny.