Pierwsza edycja Festiwalu – została zorganizowana na wzór i podobieństwo Festiwalu Młodych Talentów, w którym sama brałam udział jako nastolatka. Pierwowzór odbywa się rok rocznie w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Długosza w Nowym Sączu, moim rodzinnym mieście. Organizują go od wielu lat moi serdeczni przyjaciele Basia i Olek Porzuckowie. A robią to w taki sposób, żeby to właśnie młodzi artyści byli w nim najważniejsi, a nie organizatorzy czy ktokolwiek inny.
Właśnie taki jest nasz KUTER ARTYSTYCZNY. (Żeby nie było – nazwę KUTER wymyśliła Kasia Maczel – za co dziękujemy i pozdrawiamy)

Cieplicki Kuter Artystyczny – to z założenia Festiwal, w którym Młodzi Artyści traktowani są po partnersku i z szacunkiem. Zapewniamy w nim najlepszy sprzęt, jak i jesteśmy w stanie zorganizować, świetnych realizatorów dźwięku, próby, kawę, harbatę i przyjazną atmosferę. A od trzech lat także profesjonalne warsztaty w trakcie albo po (jako nagrodę dla najlepszych).
P.S. Jeśli ktoś nigdy nie był młodym artystą i nie występował na takim Festiwalu, nie zrozumie jakie to ważne przeżycie dla młodego człowieka. Jeśli ktoś nie przerobił na własnej skórze kiepskiej organizacji i grania na byle jakim sprzęcie – nie zrozumie – jak wiele zależy od techniki i organizacji.

 

My wiemy – dlatego jesteśmy dla WAS i jak co roku zapraszamy!


Do rychłego
Ewelina Marciniak

Do tej pory przewinęło się przez niego wielu fantastycznych, młodych artystów (pozwólcie że z braku miejsca wymienię tylko część, i to w kolejności prawie alfabetycznej):
Dorota Badran, Paulina Bocian, Konrad Boznański, Monika Brzezińska, Martyna i Oliwia Gasiulewicz, Anna Góralik, Malwina Jańta, Agata Jurewicz, Paulina Kaczorowska, Joanna Karnia, Kinga Kruszewska, Kamila Krzak, Natalia Lis, Sylwia Martyniak, Justyna Medeksza, Agata Michalik, Paulina Morek, Eliza Niebieszczańska, Daria Ostasiewicz, Małgorzata Parzymies, Małgorzata Płonczkier, Weronika Reut, Natalia Rozum, Andżela Soliło, Ewelina Szklarek, Katarzyna Tonkowicz, Nicola Trzepizur, Jakub Walicki, Rozalia Wiśniewska, Emilia Woch, Roksana Wójcik, i wiele zespołów i formacji: INSIDE, NIEPRZYGOTOWANI, SKYWALKERS, RE-GYPS, REWIA FUEGO itd.

Pozdrawiamy wszystkich razem i każdego z osobna


PRZYBYWAJCIE!

powrót ^