IMPREZY


Przystaniowe Inspiracje – warsztaty plastyczne dla dzieci

 

to kolejna propozycja Przystani Twórczej dla tych wszystkich, którzy mają głowę pełną pomysłów i chcą spełnić się twórczo pod fachowym okiem instruktora

 

 

 

Zajęcia odbywają się we Wtorki

 

12:50 - 13:50 grupa 7-8 lat
13:55 - 14:55 grupa 7-8 lat
15:00 - 16:00 grupa 9-12 lat
16:10 - 16:55 grupa 4-6 lat

 

 

Odpłatność - 15 zł/za 1 spotkanie (Wysokość miesięcznej opłaty uzależniona jest od ilości spotkań w danym miesiącu), płatności dokonywane są za cały miesiąc, najpóźniej do pierwszych zajęć w miesiącu.

Zastosowanie metody warsztatowej wymaga czasem zerwania z wieloma przyzwyczajeniami. Droga ta nie jest może najłatwiejsza, ale niewątpliwie pełna radości. Dzieci w swej istocie są artystami doskonałymi, spontanicznymi, bezkompromisowymi. Zadaniem dużego człowieka jest jedynie stworzenie odpowiedniej przestrzeni i ciągłe stymulowanie małego człowieka. Pozwólmy więc dzieciom na brudne rączki i tworzenie nowych rzeczywistości, poznajmy dziecko poprzez jego prace plastyczne, nie pozwólmy żeby w jego głowie pojawiła się myśl: nie potrafię, boję się, nie umiem. Warsztaty uczą innego, w porównaniu ze standardowym, widzenia rzeczywistości, uczą pytać, uczą ciekawości, uczą tego wszystkiego co może pozwolić w przyszłości na twórcze, dorosłe życie. Dziecko weźmie udział w niewyobrażalnie wspaniałej przygodzie jaką jest zabawa sztuką, kolorem, pozna nowe techniki plastyczne i rozwinie wrażliwość percepcyjną. Wszystko to przyprawione świetną zabawą i zgodnie z sentencją Einsteina, że: "wszystko powinno być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze."

 

 

ZAPRASZAMY!

 

Warsztaty:

* pozwolą na twórczą zabawę z różnorodnymi materiałami,

* wyzwolą kreatywność i wyobraźnię poprzez działania twórcze,

* zapoznają z wieloma technikami wykonywania przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych,

* obudzą w każdym „wewnętrznego artystę”,

* pozwolą „wyżyć się” plastycznie, zapewniając jednocześnie luźną, twórczą atmosferę.

 

Katarzyna Klaftaartysta plastyk, instruktor zajęć plastycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W swojej pracy z dziećmi kładzie nacisk na eksperymenty plastyczne, rozwijanie wyobraźni i dobrą zabawę.

Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel (75) 712 28 922 lub drogą elektroniczną sekretariat@przystantworcza.pl

 

 

Uprzejmie informujemy Państwa, że opłaty za kursy i warsztaty organizowane przez Przystań Twórcza, można dokonywać również na nasze konto bankowe.

Informacja do przelewów bankowych
Odbiorca Wpłaty
:
Przystań Twórcza
Cieplicka 74
58-560 Jelenia Góra
Bank Millennium
48 1160 2202 0000 0001 3613 0128

Tytułem: Imię i Nazwisko Uczestnika, warsztaty plastyczne, za miesiąc ...