IMPREZY

Niedziela 05.05.2013 r.
Pałac Schaffgotschów (Budynek Politechniki)

*od godz. 16.00 – Koncert „Wielki MAŁY CZŁOWIEK”. Wystąpią Laureaci III Cieplickiego Kutra Artystycznego (Festiwalu Młodych Talentów) w kategoriach: piosenka, taniec i mała forma teatralna (wstęp wolny)

*Około godz. 19.00 – koncert Hani STACH (koncert biletowany)

Wielki MAŁY CZŁOWIEK – to tytuł wyjątkowego przedsięwzięcia, w którym najlepsi młodzi jeleniogórscy artyści zmierzą się z prawdziwą tremą na prawdziwej scenie, prawdziwą, wymagającą publicznością i prawdziwą gwiazdą polskiej estrady, która zaczynała karierę dokładnie tak jak oni teraz. Impreza jest dofinansowana przez Miasto Jelenia Góra.

W niedzielę 5 maja wystąpią same perełki: nie dość, że utalentowani to jeszcze wyposażeni w młodość i to „coś”, co sprawia, że chce się ich słuchać, słuchać, słuchać i… słuchać… wykonawcy.
A ponieważ nasi młodzi artyści zasługują na najskuteczniejszą motywację czyli żywą wiedzę i to w najlepszym wydaniu, zaproszą jako swojego gościa specjalnego artystkę, piekielnie utalentowaną - Hanię STACH. A to dlatego, że Hania ma z nimi mnóstwo wspólnych cech:
-tak jak oni zaczynała od talentu i marzeń, tak jak oni brała udział w festiwalach, a na dodatek tak jak oni nie wyobraża sobie życia bez sceny. Dodatkowo Hania ma świetny kontakt z młodzieżą i często spotyka się z nimi, nie tylko na koncertach, ale i na prowadzonych przez siebie warsztatach.

Hania STACH to absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, ze specjalizacją – wokal (klasa Anny Serafińskiej). Znana publiczności z finałów II edycji programu Idol, i Szansy na Sukces. Współpracowała z wieloma muzykami m.in. z Natalią Kukulską, Wojtkiem Pilichowskim, Krzysztofem Herdzinem, Andrzejem Piasecznym. Wystąpiła na Festiwalu w Opolu, festiwalu Top Trendy, zajęła drugie miejsce podczas eliminacji do Finału Krajowego Eurowizji 2007 r. a od 2007 roku zaangażowana była też w jeden z największych kinowych projektów musicalowych dla młodzieży – „High School Musical”, w którym udzieliła swojego głosu na polskiej wersji dialogowej dla głównej bohaterki filmu- Gabrielli oraz nagrała trzy piosenki i teledyski promujące film.

Organizator:
Stowarzyszenie Kulturalno-Rekreacyjne StoKuR
Współorganizator:
Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury

bilety na koncert Hani STACH w cenie 10 zł do nabycia:
- w siedzibie Przystani Twórczej, ul P. Ściegiennego 5/7, Jelenia Góra – Cieplice,
- Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej, Jelenia Góra – Centrum, ul Bankowa 27
- Punkcie Informacji Turystycznej (AS-TUR), Jelenia Góra – Cieplice, Pl. Piastowski 36