Przed nami kolejny sezon w Klubie Seniora "Młodzi Duchem" 2023/2024

 MAJ 2024

 

22.05.2024 (środa) godz. 16.00 – 18.00 - Spotkanie z okazji Dnia Mamy

  Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Mamy z zespołem Sybiraczki i Kresowianie. Zespół powstał w 1996 roku, ale oficjalnie powołano go w styczniu 1997 roku przy Kole Sybiraków w Jeleniej Górze. Rok później zadomowił się w swojej siedzibie w JCK „Muflon” w Sobieszowie. Cieszymy się, że kolejny raz będziemy mogli gościć Państwa na naszej przystaniowej scenie. 

Wstęp wolny (nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść).

 

29.05.2024 (środa) godz. 8:30 – 18.00 Świeradów-Zdrój – wycieczka

  Jedziemy na wycieczkę, bierzemy… dobry humor, bo to najważniejsze, żeby spędzić miło czas. Wyruszamy pociągiem o 8:34 z Dworca Głównego w Jeleniej Górze a na miejscu, w Świeradowie-Zdrój będziemy mieli zajęcia w Centrum Edukacji Ekologicznej „Izerska Łąka” (prezentacja i warsztaty), zwiedzimy Halę Spacerową oraz odwiedzimy Stację Kultury. Przewidywany powrót o godzinie 16:05. Koszt biletu PKP to około 33 zł (w obie strony).

Wymagane zapisy pod numerem 502 474 847

 

10,17,24,31.05.2024 r. (piątek) godz. 11.00 Cieplicki Ogród Społeczny (spotkania cykliczne)

  Serdecznie zapraszamy do wspólnego tworzenia Cieplickiego Ogrodu Społecznego (tuż przy siedzibie Przystani Twórczej). Czeka na nas świeże powietrze, doborowe towarzystwo, wspólne rozmowy i przyjemna praca – dla każdego, w miarę jego możliwości i potrzeb.
 Zbiórka o godz. 11:00 pod Przystanią Twórczą.

 

Klub Brydżowy – część Klubu Seniora „Młodzi Duchem”

  Spotyka się w czwartki lub piątki ok. godz. 15.30 gdy skompletuje 4 lub 8 graczy. Brydż jest logiczną, towarzyską formą gry karcianej, która poprawia koncentracje, jest bardzo dobrym treningiem pamięci i strategicznego myślenia.
Wstęp wolny. Nowe osoby mogą zapisać się pod nr tel. 502 474 847.

 

GALERIA ZDJĘĆ

15.05.2024r. (środa) godz. 16:00 – 18:00  - Więc chodź, pomaluj mój świat…

  Podczas warsztatów robiliśmy wyjątkowe, niepowtarzalne torby. Wykorzystaliśmy specjalne farby do tkanin oraz gotowe szablony. Idealna propozycja dla osób, które nie wierzą w swój wielki talent plastyczny, ponieważ w tym zadaniu, nie potrzebowaliśmy specjalnych zdolności malarskich. Pokazaliśmy krok po kroku jak w prosty sposób, wykonać dekorację na bawełnianej torbie.

 

 08.05.2024 (środa) godz. 16:00 – 18:00  - Tanecznym krokiem do lata…

  Taneczne spotkania w Klubie Seniora "Młodzi Duchem" cieszą się bardzo dużą popularnością, dlatego tak bardzo lubimy je organizować. To fantastyczna okazja nie tylko do tego, aby się poruszać, ale przede wszystkim do tego, żeby świetnie spędzić czas na wspólnej integracji i zabawie.

 

24.04.2024 (środa) godz. 16.00 – 18.00 Muzyczne spotkanie z zespołem AGAT

  Za nami muzyczne spotkanie z zespołem, którego jeleniogórzanom przedstawiać nie trzeba. Od ponad 20 lat działają przy Osiedlowym Domu Kultury. Śpiewające Panie, w swoim repertuarze mają wiele przebojów polskiej muzyki rozrywkowej. Zespół wielokrotnie reprezentował Jelenią Górę na festiwalach i przeglądach o zasięgu wojewódzkim, krajowym czy nawet międzynarodowym, zdobywając główne nagrody. Z ogromną przyjemnością wysłuchaliśmy przygotowanych na to popołudnie piosenek, co więcej - udało nam się kilka z nich wspólnie zaśpiewać :)

 

 

17.04.2024 (środa) godz. 16.00 – 18.00 Spotkanie z panem Stanisławem Firsztem

W dniu 18.04.2024 (czwartek) obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. Zabytki mają szczególne znaczenie dla dziedzictwa kulturowego,dlatego każdemu z nas powinno zależeć na ich ochronie. W naszym środowisku ogromną wiedzę na temat zabytków ma pan Stanisław Firszt, którego zaprosiliśmy na kolejną prelekcję. Tym razem dotyczyła ona m.in. Mauzoleum Piastów w Legnicy i dowiedzieliśmy się, że barokowa kaplica grobowa stanowi cenny pomnik ostatnich władców z piastowskiego rodu. Pan Stanisław opowiedział nam także o  związku Legnicy z Jelenią Górą a dokładniej Piastów z Schaffgotschami a uściślając :) o związku Hansa Ulryka Schaffgotscha z piastowską księżniczką legnicko-brzeską Agnieszką, siostrą Jana Christiana księcia Brzegu i Jerzego Rudolfa księcia Legnicy.

KlubSeniora_170...
KlubSeniora_170...
KlubSeniora_170...
KlubSeniora_170...
KlubSeniora_170...
KlubSeniora_170...

 

 

10.04.2024r. (środa) godz. 16:00 – 18:00 Agata Szmigrodzka – „Kolejne piosenki, sztuki i nie tylko”

Spotkanie autorskie, ze znakomitą instruktorką tańców orientalnych oraz flamenco. Założycielką i prowadzącą grupę taneczną Hayat. Pisarką, poetką, autorką tekstów piosenek, która odwiedzi nas ze swoją najnowszą pozycją literacką. Książki Agaty, podobnie jak piosenki poruszają takie tematy jak miłość, radość, strach, odwaga czy nienawiść. Mówią o naszym zwykłym-niezwykłym ludzkim życiu.  


 

 

03.04.2024 (środa) godz. 16:00 – 18:00 Kocham Świat za-żarcie! – spotkanie z panem Stanisławem Dąbrowskim

Gość Klubu Seniora „Młodzi Duchem” to jeleniogórzanin, przewodnik sudecki, pilot wycieczek, rezydent turystyczny, podróżnik
i fotograf, a przede wszystkim człowiek, który w niezmiernie ciekawy sposób relacjonuje swoje podróże. Tym razem tematem jego prelekcji była - kuchnia świata. Jak zawsze mogliśmy liczyć na dużą dawkę humoru, anegdot oraz zdjęć, z różnych zakątków świata. Planujemy już kolejne spotkanie, o szczegółach będziemy informować na naszych Facebooku oraz na stronie www.

 

27.03.2024 (środa) godz. 16.00 – 18.00  - Barwne i świąteczne pisanki wykonane techniką decoupage

Najbardziej popularną formą przygotowania wielkanocnych pisanek jest ich malowanie, farbowanie lub wydrapywanie igłą lub nożykiem. My tym razem postawiliśmy na bardziej nowoczesną formę jaką jest metoda decoupage. W dużym skrócie jest to metoda dekorowania serwetkami przyklejanymi na ozdabiany przedmiot. Prostota wykonania, dostępność materiałów i praktyczność tego rozwiązania sprawia, że pisanki zamieniają się w małe, jadalne dzieła sztuki.

 

20.03.2024 (środa) godz. 16.00 – 18.00 - Powitanie Wiosny w Cieplickim Ogrodzie Społecznym

Pierwszy Dzień Wiosny to doskonała okazja, aby po zimowej przerwie zaplanować niezbędne prace ogrodnicze na kolejne miesiące. Spotykaliśmy się więc w pięknych okolicznościach przyrody, aby przygotować się do nowego sezonu.Pogoda nam sprzyjała, więc „odpaliliśmy” pierwszego w tym roku grilla i miło spędziliśmy czas na wspólnej integracji. Oczywiście punktem głównym było zrobienie marzanny i symboliczne jej utopienie, aby odpędzić zimę :)13.03.2024 r. (środa) godz. 16:00 – 18:00 - Zajęcia w Nowoczesnym Interaktywnym Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w Jeleniej Górze

Na zaproszenie pana Tomasza Trusewicza odwiedziliśmy Nowoczesne Interaktywne Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w Jeleniej Górze.  Jest to miejsce, dzięki któremu można w nietuzinkowy sposób zobaczyć, z jakimi zagrożeniami mogą się spotkać w życiu codziennym: w domu, podczas wypoczynku a także będąc świadkiem wypadku drogowego.

 

06.03.2024 (środa) godz. 16:00 – 18:00 - “Zioła bez tajemnic” – prelekcja pani Grażyny Mańturzyk

Spotkanie podczas którego pani Grażyna Mańturzyk opowiadała o ziołach, ich zastosowaniu
i korzyściach jakie płyną z ich stosowania. W trakcie spotkania przygotowaliśmy naturalną herbatkę. Po prelekcji każdy uczestnik zasadził ziółka i tym samym zrobił swój zdrowy mini-ogródek.  


 

28.02.2024 r. (środa) godz. 16.00 - „Jeszcze….” - Wieczór poetycki Janusza Jachnickiego

Różne źródła piszą o Panu Januszu, że jest niepoprawnym romantykiem, poetą z duszą anioła nienasyconym życiem, wielbicielem kobiet a nade wszystko człowiekiem renesansu. Na Uniwersytecie Trzeciego Wieku był jednym z założycieli kabaretu Bella Mafia, który prowadził przez 3 lata jako reżyser, scenograf i aktor, przygotowując w tym czasie 6 programów.  Aktualnie zajmuje się przewodnictwem, żeglarstwem, witrażami, tangiem argentyńskim i poezją. W 2016 r. zadebiutował tomikiem wierszy „Żeby być…”, entuzjastycznie przyjętym przez czytelników.  

21.02.2024 r. (środa) godz. 16.00 - "Szydełkiem i włóczką - Seniorki Cię nauczą"

Żeby rozpocząć swoją przygodę z szydełkowaniem nie potrzeba wiele – wystarczy szydełko
i sznurek, włóczka lub kordonek. Podczas spotkania pokażemy czym jest  oczko łańcuszka, oczko ścisłe, półsłupek czy też słupek oraz wykonamy proste prace. Warsztaty są idealnym sposobem na kreatywne spędzanie wolnego czasu. Przekonaj się, że tak zwane „dzierganie” to relaksujące zajęcie.
Wstęp wolny (zapisy tydzień przed zajęciami pod nr. tel. 502 474 847)

 

 

 14.02.2024 r. (środa) godz. 16.00 - „Z miłością do ciała i duszy…” - Zajęcia relaksacyjne z Renatą Bech

Walentynki są nie tylko Świętem Zakochanych, to przede wszystkim dzień dobrych, pozytywnych uczuć. Także do siebie samych. I właśnie taką sesję relaksacyjno-wyciszającą zorganizowaliśmy Seniorom. Porozmawialiśmy o tym jak zadbać o swoje potrzeby, jak skupić się na sobie, jak czerpać z otaczającej nas energii. Zajęcia poprowadziła Renata Bech.


 

 07.02.2024 r. (środa) godz. 16.00 - „Biesiada polska – śpiewajmy razem”

W środowe popołudnie, w ramach spotkań Klubu Seniora "Młodzi Duchem" wystąpili znani nam i lubiani - Państwo Ala i Jacek Nahotko (Duet Malibu), oraz zaproszeni goście: Państwo Dorota i Bogusław Barszczewscy oraz Pan Adam Wolak. Występ pod nazwą "Biesiada Polska. Śpiewajmy razem!" został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez licznie zgromadzoną publiczność. Wspólne śpiewanie takich znanych piosenek jak "Hej sokoły!", "Czerwone wino", "Szła dzieweczka do laseczka" czy "Gdybym miał gitarę" oraz gromkie brawa pokazywały, że wszyscy się świetnie bawili.
My się niezmiernie cieszymy, że kolejny raz możemy u nas gościć Alę i Jacka Nahotko, którzy za każdym razem porywają nas w fantastyczną muzyczną podróż. Czekamy na kolejny program artystyczny w którym usłyszymy... światowe standardy. Oczywiście będziemy informować o terminie tego występu.

 

 

 31.01.2024 r. (środa) godz. 16.00 - Spotkanie podróżnicze z Bolesławem i Mieczysławem Osipik z Jeleniej Góry

Spotkanie z niezwykłymi ludźmi – braćmi Osipik. Panowie Bolesław i Mieczysław, to bliźniacy, którzy na dwóch kołach przejechali blisko 340 tysięcy kilometrów i są rowerowymi ambasadorami Jeleniej Góry. Panowie opowiedzieli m.in. o swoich podróżach rowerami po Polsce i Europie, o zdobytych nagrodach i o wolontariacie dla Seniorów.


 

10.01.2024 r. (środa) godz. 16.00 - Sznurkiem i kolorem obrazy malowane

Podczas warsztatów plastycznych, Uczestnicy wykonali niepowtarzalne obrazy wykorzystując sznurek oraz farby akwarelowe.  Akwarela uważana jest za technikę, którą można łatwo opanować. Daje niezwykle lekką, eteryczną i płynną barwę – efekt, który zdecydowanie zachwyca. Inną z podstawowych zalet akwareli jest możliwość puszczenia wodzy fantazji. Intensywne, barwne plamy stanowiące nieregularne i pozornie niespójne tło dla prostego szkicu. Warsztaty poprowadziła Marta Melnyk.

 

03.01.2024 r. (środa) godz. 16.00 - Gimnastyka umysłu dla Seniora

Jednym z wyzwań wieku średniego jest zapamiętywanie oraz przywoływanie wspomnień z pamięci. Proste treningi pamięci są najlepszym sposobem na to, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnym umysłem. Seniorzy podczas zajęć praktycznych rozwiązywali łamigłówki i zagadki logiczne oraz zagrali w grę pt. „Memory”. 

 

 

20.12.2023 r. (środa) godz. 16.00 - Spotkanie wigilijne dla Seniorów

Na kilka dni przed wieczorem wigilijnym spotkaliśmy się, aby wspólnie celebrować ten magiczny czas. Uroczyste spotkanie wigilijne uświetni występ Zbyszka Jurczenko, który zaśpiewał te najbardziej znane kolędy i pastorałki oraz kilka mniej znanych świątecznych utworów.

 

13.12.2023 r. (środa) godz. 16.00 - Świąteczne wianki i stroiki
Wianki bożonarodzeniowe i adwentowe są pięknym elementem ozdobnym, można zawiesić je na drzwiach, położyć na wigilijnym stole, ozdobić nimi kominek, ścianę lub okno. My postawiliśmy na naturalność i stworzyliśmy razem z panią Alicją Karlicką z Leśnego Laboratorium piękne świąteczne kompozycje, oparte na naturalnym materiałach. Mamy nadzieję, że wszyscy poczuli magię zbliżających się Świąt!


 

6.12.2023 (środa) godz. 16.00 - Wieczór poetycki Janiny Znamienkiewicz

Za nami magiczny wieczór poetycki Janiny Znamienkiewicz- autorki tomiku poezji pt. Uchylam drzwi”. Prof. dr hab. Henryk Gradkowski tak napisał w jego wstępie: „Tomik jest próbą zatrzymania czasu, ale też wypełnienia go na nowo. Najlepiej miłością. A sprawa nie jest prosta.
Bo – po pierwsze – coraz trudniej wybrać. A po wtóre – I równie trudno być wybranym.”. W lutym tego roku wiersz Pani Janiny pt.„Tylko tyle” otrzymał wyróżnienie w VII edycji Konkursu Jednego Wiersza „Zakochaj się w…” zorganizowanego przez Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej „Książnica Karkonoska”.

 

 29.11.2023 r. (środa) godz. 16.00 - Roztańczone Andrzejki

„Św. Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze.” – głównym motywem spotkania były wróżby i przepowiednie. Andrzejki, jędrzejówki lub jędrzejki obchodzone są w Polsce w noc z 29 na 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja. Tradycja ta sięga dawnych czasów i do dzisiaj związany jest z wróżbami, które mają pokazać co nam los przyniesie. Spotkanie było okazją do wzmocnienia wzajemnej integracji Uczestników Klubu Seniora „Młodzi Duchem”.


 

 22.11.2023 r. (środa) godz. 16.00  - Spotkanie z zespołem Szklarki z Piechowic

Spotkanie z zespołem śpiewaczy „Szklarki” z Piechowic. Założycielem i Kierownikiem zespołu jest pani Urszula Musielak, która podczas koncertu przedstawiła kilka swoich monologów. Szklarki to 15 osobowa grupa śpiewaków, którym na akordeonie przygrywa Tadeusz Wojczal. Zespół posiada na swoim koncie wiele wyróżnień i złotą statuetkę- zdobyte na Przeglądach Zespołów Ludowych. W repertuarze ma piosenki ludowe i popularno-rozrywkowe oraz kolędy. „Szklarki” działają pod patronatem Piechowickiego Ośrodka Kultury.

15.11.2023 r. (środa) godz. 16.00  Sztuka kaligrafii – tekstura gotycka


Kaligrafia to sztuka starannego i estetycznego pisania, która bardzo często wiąże się również z artystycznym zdobieniem. To one sprawiają, że pismo kaligraficzne jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Jest to także nauką koncentracji, cierpliwości i uważności co pozwala na odstresowanie się. Podczas warsztatów prowadzonych przez Renatę Bech uczestnicy swoją przygodę z kaligrafią zaczęli od nauki tekstury gotyckiej. Zajęcia dla Seniorów, którzy chcą odpocząć i spędzić miło czas podczas kreatywnych zajęć.

 

8.11.2023 (środa) godz. 16.00- Bezpieczeństwo Dolnośląskich Seniorów


Coroczne policyjne statystyki pokazują, że starsze osoby są szczególnie narażone na działania nieuczciwych sprzedawców oraz przestępców. Niejednokrotnie zostają oni oszukani, tracą swoje oszczędności. Uczestnicy warsztatów wzięli udział w zajęciach teoretycznych oraz praktycznych
w ramach których dowiedzieli się m.in. jak rozpoznawać zagrożenia oraz metody działania przestępców i cyberprzestępców.

 

25.10.2023 r. (środa) godz. 16.00 - „W służbie błękitnego krzyża” GOPR

Spotkanie z Panem Marianem Sajnog - który opowiedział o codziennej pracy Goprowców. Praktycznie każdego dnia ratownicy GOPR, narażając swoje zdrowie i życie, wyjeżdżają w góry na akcje ratunkowe by pomagać turystom, którzy ulegli nieszczęśliwym wypadkom na górskich szlakach. Podczas spotkania wyświetlony został film dokumentalny „W służbie błękitnego krzyża”, który zawiera wiele materiałów dokumentujących akcje ratownicze. Poruszone zostały tematy związane ze szkoleniami ratowników, bezpieczeństwem w górach oraz historią ratownictwa na tych terenach.
 

 

 

 

18.10.2023 r. (środa) godz. 16.00 i 18:15 „Eko Serum” – warsztaty  tworzenia kosmetyków naturalnych

Warsztaty były skierowane do Seniorów, którzy chcą poznać tajniki wytwarzania naturalnych kremów. Tym razem, wspólnie z Małgorzatą Gajdamowicz właścicielką manufaktury „Ceramidło”, wykonali EkoSerum. Jest to kosmetyk silniejszy od kremu, ma też wyższe stężenie składników aktywnych
 a jednocześnie lżejszą konsystencję.  
Spotkanie  finansowane z zadania „Seniorzy.Jg vol. 2” realizowanego
 z budżetu Miasta Jelenia Góra w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2023.

 

11.10.2023 r. (środa) godz. 16.00 i 18:15 „Kokedama” – warsztaty z Alicją Karlicką z „Leśnego Laboratorium”

Warsztaty podczas których Seniorzy tworzyli kule z gleby, pokrytej mchem w której rośnie roślina.
Spotkanie jest finansowane z zadania „Seniorzy.Jg vol. 2” realizowanego
z budżetu Miasta Jelenia Góra w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2023.

 

04.10.2023 r. (środa) godz. 16.00  - Koncert pt. „Buonasera Italia”

Wyjątkowy koncert, podczas którego zaprezentowane zostały największe włoskie przeboje i pieśni neapolitańskie takich wykonawców jak: Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri, Toto Cutugno, Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli.Wszystkie piosenki wykonywane były w języku włoskim,
a pomiędzy utworami zostały zaprezentowane monologi tematycznie związane z Włochami. W koncercie wzięli udział: Ala i Jacek Nahotko oraz zaproszeni goście: Urszula Musielak, Adam Wolak, Władysław Kołtowski.

 

 

27.09.2023 r. (środa) godz. 16.00 – 18.00 - „Na szkle malowane…”


Podczas warsztatów Seniorzy poznali tajniki i metody malowania na szkle oraz stworzyli własne dzieła artystyczne. Dali się ponieść wodzom fantazji oraz improwizacji - świetnie się przy tym bawiąc, a przy okazji rozwinąć swoje zdolności manualne. Warsztaty prowadziła pani Barbara Szolc - wieloletnia nauczycielka w Szkole Rzemiosł Twórczych w Jeleniej Górze - Cieplicach.

20.09.2023 r. (środa) godz. 16.00 – 18.00 - „Zobaczyć Powstanie Styczniowe”

„Zobaczyć Powstanie Styczniowe” to projekt, który powstał z okazji 160 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego – najdłuższego zrywu niepodległościowego w epoce porozbiorowej. W ramach niniejszej inicjatywy uczestnicy spotkania zyskają możliwość pogłębienia swojej wiedzy na jego temat w interesujący sposób. Wystawy poprzedzać będą zorganizowane wykłady historyczne dotyczące m.in. genezy oraz tła geopolitycznego powstania, co pozwoli w świadomy sposób uczestniczyć w wydarzeniu. Co istotne, uczestnicy zyskają okazję wejścia w interakcje z historykami prowadzącymi wydarzenie poprzez zadawanie pytań, czy wzięcie udziału w debacie.
Dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864”

 

13.09.2023 r. (środa) godz. 16.00 – 18.00  i 18:15 - 20:15 -  „StringArt – sztuka sznurka” – warsztaty z Alicją Karlicką z „Leśnego Laboratorium”


String art to sztuka tworzenia obrazów z nitek i gwoździ, które zazwyczaj układają się w geometryczne wersje zwierząt i przedmiotów. Podczas warsztatów prowadzonych przez Panią Alicję Karlicką z „Leśnego Laboratorium” Seniorzy połączyli drewno, gwoździe i kolorowy sznurek, aby stworzyć niecodzienne prace.  Spotkanie zostało sfinansowane z zadania „Seniorzy.Jg vol. 2” realizowanego z budżetu Miasta Jelenia Góra w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2023.

KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...
KlubSeniora_130...

 

 

06.09.2023 r. (środa) godz. 16:00 – 18:00  i 18:15 - 20:15 - „Kremy Botaniczne” – warsztaty z Małgorzatą Gajdamowicz, właścicielką "Ceramidła"


Za nami warsztaty podczas których w kameralnych grupach Seniorzy mieli szansę na poznanie tajników wytwarzania ekologicznych kremów. Odkrywali proste, naturalne receptury, w oparciu o które stworzyli własny krem, pod okiem Małgorzaty Gajdamowicz: techniczki farmacji i doświadczonej rzemieślniczki, właścicielki „Ceramidła”.
 Spotkanie jest finansowane z zadania „Seniorzy.Jg vol. 2”
realizowanego z budżetu Miasta Jelenia Góra w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2023.
Wstęp wolny (wymagane zapisy pod numerem 502 474 847)

 

KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...
KlubSeniora_060...

 

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI WCZEŚNIEJSZYMI DZIAŁANIAMI W KLUBIE SENIORA „MŁODZI DUCHEM”!!!

<