Planowane imprezy

Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane Imprezy planowane

🤪 Jak za dawnych lat - Bawmy się! 🤩

Na ostatniej przed wakacjami Bajkową Sobotę – Warsztaty Kreatywnej Rodzinki przenieśliśmy się w lata kiedy elektronika nie rządziła zabawą, a świat nie znał komórek, komputerów i Minecrafta 😊📵.W czasy beztroskiej zabawy, kiedy najważniejsza była wyobraźnia, integracja i kreatywność. Kiedy w sklepach nie było zabawek a dzieci robiły je same. Kiedy siedzenie w domu było karą, a całe dnie spędzaliśmy na świeżym powietrzu! Uczestnicy mogli samodzielnie zrobić autko z powietrznym napędem, grę planszową i zręcznościową, kostki do grania, zawieszkę z postaciami z bajek oraz cuda z gliny. Każdy mógł poskakać w klasy oraz zagrać w kapsle. Na każdego czekał upominek, słodki poczęstunek i kącik kawowo-herbaciany oraz to co najważniejsze – świetna zabawa!

 

 

 

 

 Joga dla kręgosłupa

Piątki godz. 08:50 - 9:50

  Piątki godz. 10:00 - 11:00

 Piątki godz. 11.10 - 12.10

 Koszt: Opłata za warsztaty - Joga dla kręgosłupa to 52,00 zł za miesiąc (cykl startuje 16 lutego 2024 r. i zaplanowany jest do końca maja 2024 r.)

 Warsztaty prowadzi Pani Anna Krzyżanowska-Korzeniowska.


Jestem Anna, instruktorka jogi, która z uśmiechem przychodzi na każde zajęcia i stara się, aby każda osoba wyszła z sali uśmiechnięta i w pełni zrelaksowana.  Mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa na wspólną jogę dla kręgosłupa. Podczas tych zajęć będziemy zwracać szczególną uwagę na nasze plecy, ramiona i oczywiście kręgosłup. Nie zabraknie również pracy z oddechem, czy relaksacji na koniec zajęć przy dźwiękach gongów, mis lub dzwoneczków.

Joga dla kręgosłupa to łagodna joga na bóle pleców, wzmocnienie ich oraz uelastycznienie.To praktyka, która rozluźnia i wycisza.
Do zobaczenia na macie :)

 

Zapisy w Przystani Twórczej lub w systemie zajęciowym JCK.

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Przystani Twórczej (budynek SP nr 6) oraz pod nr tel. 502 474 847.

 

 

 

🚀 Kosmiczna Przygoda  🚀

godz. 11:00-13:30,

W roku 2024 Międzynarodowy Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki  oraz Międzynarodowy Dzień Załogowych Lotów Kosmicznych przypada na 12 kwietnia (piątek). To święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 7 kwietnia 2011 roku w 50 rocznicę pierwszego lotu człowieka w kosmos.

Dlatego zrobiliśmy Kosmiczne Warsztaty Kreatywnej Rodzinki.

 

 

🐣 Wielka Noc - Wielka Moc  🐣

 

Tak było podczas Bajkowej Soboty 23.03.2024 - na tydzień przed Świętami Wielkiej Nocy stworzyliśmy niepowtarzalną okazję do twórczego przygotowania się do tego ważnego Święta. Wykonaliśmy m.in. dekoracje idealne do wielkanocnego koszyczka. Spojrzeliśmy na Święta artystycznym okiem, rozwijając nasze manualne i plastyczne umiejętności.

JCK Przystań Twórcza, ul. Cieplicka 74 (Skrzydło Szkoły Podst. nr 6 przy Osiedlu Orle)

Wszystkie bilety zostały wyprzedane! 

 

 

 

Podkategorie